Zeytinli Koru Organizasyon

100 kişiden 1000 kişiye kadar olabilecek organizasyonları içerir.

Salon Süsleme
İkramlar
Gelin Masası
Havaii Fişek
Drone Çekimi
Palyonço
Piyanist Hizmetlerini Sunmaktayız...

Düğün Organizasyonu

Çiftlerimizin zevkine ve talebine göre ve mekana da uygun olabilecek konsepti tecrübemiz doğrultusunda çiftlerimizi yönlendirerek, ortaya güzel bir konsept çıkartıyoruz. Her çiftin bütçesine uygun özel çalışmalar yapılmaktadır.

Kına Organizasyonu

Hüznün ve mutluluğun aynı anda yaşandığı geleneksel, gecelerimizdendir kına geceleri…

Kızların baba evine vedası, yeni yuvasına gitmenin heyecanı ile geçen en güzel ve en özel bir gecedir. Hem ağlarız hem güleriz.

Böylesine bir gecede ister Osmanlı konseptli ister modern tarzda prenseslere layık masal gibi, bir kına gecesi istiyorsanız harika bir ekibe ihtiyacınız olabilir.

Masalınızı birlikte yaşamaya ne dersiniz…

Nikah Organizasyonu

Hayatınızın her alanında yapabileceğiniz organizasyon türleri, özel gün ve kutlamalarınızı daha unutulmaz ve keyifli hale getiren etkinliklerdir. Zeytinli Koru Organizasyon, profesyonelliği ve yılların deneyimi ile sizlere düğün organizasyon gibi nikah organizasyonlarınızda da kusursuz hizmetler sunmaktadır.

Sünnet Organizasyonu

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, sizler için hazırız.

Kurumsal Organizasyon

Genellikle kurum içinde, çalışan ve paydaşlarla yapılan değerlendirme ve planlanmalardır. Kişi sayısının masaya yatırılan konunun niteliğine göre belirlendiği toplantılar, şirketin geleceği ile kararların alındığı; yapılan kurumsal çalışmaların değerlendirildiği ve verimliliğin ölçüldüğü etkinliklerindendir.

Seminerler

Kurum çalışanlarının performanslarını iyileştirmek adına dışarıdan gelen anlatıcıların katılımı ile gerçekleştirilen bilgilendirici organizasyonlardır. Buna ek olarak seminerler, kurum çalışanlarının bilgi ve tecrübelerini farklı kurum çalışanlarını aktarabilmeleri için de planlanabilir.

Seminerlerde sağlanan bilgi akışı sayesinde çalışanların gelişimi desteklenirken bu durum şirket içi verimliliği de etkiler ve kısa sürede olumlu etkilerini gösterir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Güzel sürprizler herkesin hoşuna gider. Çünkü içinde sevgi, emek, özen ve sonsuz bir mutlu etme isteği saklıdır. Hele bir de bu sürpriz evlilik teklifi olursa, o romantik an, ömür boyu unutamayacağınız, çocuklarınıza hatta torunlarınıza bile pırıl pırıl gözlerle anlatacağınız muhteşem bir anıya dönüşür.
Peki, bu özel güne nasıl hazırlanacaksınız? Heyecandan aklınız da karıştı… Sevgilinize nerede ve nasıl bir evlilik teklif edeceksiniz? Ya işler yolunda gitmezse? Ya ani bir aksilik çıkar da asıl sürpriz sizin başınıza gelirse? Tüm bunları dert etmenize gerek yok, çünkü Zeytinli Koru tüm detayları sizin için düşünüyor ve eksiksiz bir organizasyona imza atıyor. Size sadece hayal etmek, heyecanlanmak ve bu en özel gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.