Zeytinli Koru

Görsel Kullanımı

İzinsiz Görsel Kullanımı Hakkında Duyuru

Değerli ziyaretçimiz,
Satışını yaptığımız ürünleri en doğru şekilde sunabilmek için görsel ve içeriklerimize olabildiğince özen gösteriyoruz. Asla alıntı fotoğraf kullanmıyor ve stüdyomuzda çekilmeyen hiçbir ürünü satışa açmıyoruz. Görsellerimizi oluşturmak için farklı mekanlar kiralıyor ve dekore ediyoruz. Doğru sunum için profesyonel hizmet alarak işlerimizi nihai hale getiriyoruz.

Web sitemizdeki tüm görsel ve içerikler koruma altındadır. Piyasadan tedarik edilebilir ürünlerin görseli de dahil olmak üzere “tarafımızca” çekilen hiçbir görsel izinsiz alınamaz ve kullanılamaz; pazarlama amaçlı reklam uygulamalarında yayınlanamaz.

Piyasada satılan ürünlerin aynı ya da benzer olması görsellerin kullanım hakkını sağlamamaktadır. Herhangi bir platformdan görsel kullanımının tespit edilmesi durumunda (Bağımsız web sitesi ya da pazar yerleri) zeytinlikoru.com adresinden ürün alındığına dair fatura beyan etmesi gerekecektir. Beyan edilememesi durumunda noter kanalından ihtarın hem satıcı firmaya hem de satış platformuna yapılacağını bildirmek isteriz.

08.02.2024
zeytinlikoru