Zeytinli koru > Nikah > Nikah

Nikah Organizasyonu

Nikah töreninizde sizler mutluluğa imza atarken, bu özel günden hatıra kalacak fotoğraf karelerinize Zeytinli Koru’nun benzersiz manzarası eşlik edecek…

Zeytinli Koru güler yüzlü ve işinin profesyoneli ekibimizle en ince ayrıntısına kadar, nikah organizasyonunuzun planlamasını yapıyoruz, size sadece bu mutlu günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Zeytinli Koru farklı konseptiyle sizlere ve misafirlerinize daha fazla deneyim fırsatı sunuyoruz.

Nikah organizasyonu, sade ve şık bir törenle evlenmek isteyen çiftlerin her zaman tercih ettiği önemli organizasyon türlerinden birisidir.

Hayatınızın her alanında yapabileceğiniz organizasyon türleri, özel gün ve kutlamalarınızı daha unutulmaz ve keyifli hale getiren etkinliklerdir. Zeytinli Koru Organizasyon, profesyonelliği ve yılların deneyimi ile sizlere düğün organizasyon gibi nikah organizasyonlarınızda da kusursuz hizmetler sunmaktadır.

Düğünlerimiz

100 kişiden 1000 kişiye kadar olabilecek organizasyonları içerir.
Salon Süsleme
İkramlar
Gelin Masası
Havaii Fişek

Zeytinli Koru

  • Kalite
  • Güven
  • Memnuniyet

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Birbirinize ‘EVET’ diyeceğiniz bu en özel gününüzü siz ve misafirlerinizle birlikte unutulmaz kılmak için buradayız.

Mükemmel bir nikah süslemesi, masal gibi nikah dekorları, enfes nikah kokteyli ikramları, karşılama için hoş aktiviteler ve trio ekibi, nikah töreni sonrası doyasıya eğlenceyle, nikah organizasyon davetleri artık unutulmaz bir hal alıyor. Birbirinden harika nikah töreni organizasyonlarından birine sizlerle birlikte imza atabilmemiz için lütfen bizden fiyat teklifi ve içerik bilgisi almayı ihmal etmeyin