Zeytinli koru > Kurumsal

Kurumsal Organizasyonlar

Davet & Organizasyon; kurumsal kimliğinize en uygun şekilde özel olarak planlar ve kurumunuz için en iyi davet planını hazırlar.

Böyle özel günlerinizde davetlerinizin unutulmaz olması için;

Planlama aşamasından başlayarak süsleme dekorasyondan ses ışık sistemlerine, teknik ekipmanların kurulumundan, catering hizmetlerine hatta, çadır sistemlerine kadar A’dan Z’ye tüm hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Kurumsal organizasyon, kurum ve kişlere iş dünyasında gerçek anlamda güç ve prestij kazandıran; tanınırlıklarını arttıran önemli faaliyetlerden biridir. Elbette organizasyonun niteliği, ulaşmak istediği kitle, amacı ve daha birçok etken; kurumsal organizasyonların planlanma sürecinde etkisini göstermektedir. Peki organizasyon nedir?

Günümüzde, hem marka bilinirliğinin arttırılması hem de çalışanlar arasındaki organik etkileşimi arttırma noktasında kurum içi faaliyetlerin önemi büyüktür.

Eğer siz de kurumunuzda bir organizasyon planlamak istiyorsanız, organizsyon ve dolaylı olarak da kurumsal organizasyon kavramını ele aldığımız, kurumsal faaliyet türlerine değindiğimiz ve bu sürecin nasıl planlanacağına dair ipuçları verdiğimiz yazımızın, zihninizde dolaşan tüm sorulara yanıt vereceğinden eminiz!

Kurumsal

Toplantılar

Genellikle kurum içinde, çalışan ve paydaşlarla yapılan değerlendirme ve planlanmalardır. Kişi sayısının masaya yatırılan konunun niteliğine göre belirlendiği toplantılar, şirketin geleceği ile kararların alındığı; yapılan kurumsal çalışmaların değerlendirildiği ve verimliliğin ölçüldüğü etkinliklerindendir.

Seminerler

Kurum çalışanlarının performanslarını iyileştirmek adına dışarıdan gelen anlatıcıların katılımı ile gerçekleştirilen bilgilendirici organizasyonlardır. Buna ek olarak seminerler, kurum çalışanlarının bilgi ve tecrübelerini farklı kurum çalışanlarını aktarabilmeleri için de planlanabilir.

Seminerlerde sağlanan bilgi akışı sayesinde çalışanların gelişimi desteklenirken bu durum şirket içi verimliliği de etkiler ve kısa sürede olumlu etkilerini gösterir.

Zeytinli Koru

  • Kalite
  • Güven
  • Memnuniyet

Kurumsal Organizasyon Nedir?

Kurumsal organizasyonlar, kurumsal yapıların çalışmalarını maksimum verim elde edecek şekilde devam ettirebilmeleri noktasında hayati rol oynayan etkinlikler olarak ön plana çıkmaktadır. Kurumsal organizasyon konusunu tüm hatları ile ele almadan önce, organizasyon nedir konusunu detaylı olarak incelemek daha faydalı olacaktır.

Organizasyon, birden fazla kişi ya da grubun çeşitli amaçlar doğrultusunda bir araya gelerek yapmış oldukları aktivitelerin geneline verilen addır. Pek çok farklı kategoriye ayrılan organizasyonlarda, bir araya gelmek için belirlenen hedef aslında organizasyonun niteliğini belirleyen temel yapıtaşıdır.