Zeytinli koru > Düğün > Düğün

Düğün Organizasyonu

Evvel zaman içinde Kalbur saman içinde; pirelerin berber develerin tellal olduğu, masallarda sürüp giden peri kızlarının, padişah oğullarının evlenip dillere destansı düğünlerini, masallara konu olan yaşamlarını okuduk.

Hepsinde ayrı bir öykünün, sevginin, sımsıcak olduğu anlatımlar vardı.

Prenslerle prenseslerin düğünlerinden bugüne, sizi bu büyülü dünyaya taşıyacak attığınız her adımla coşkunuza ortak olacak bir ekibe ve donanıma ihtiyacınız olduğu bir gerçektir.

Özel gününüzün kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonunuzu uzman ellere bırakırsanız Rüyalarınızın düğünü ile evlenmiş olup ve mükemmel bir gece de “evet“ demiş olacaksınız.

Unutulmaz bir birlikteliğin ilk adımını birlikte atmaya ne dersiniz…

Bazı anların tekrarı yoktur. O anlardan biri de düğün gününüzdür. En özel gününüz için kurduğunuz hayalleri eksiksiz gerçekleştirebilmek, sizlere ve konuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak için eşsiz Boğaz manzaramız ile hayalinize ortak oluyoruz!

Düğünlerimiz

Çiftlerimizin zevkine ve talebine göre ve mekana da uygun olabilecek konsepti tecrübemiz doğrultusunda çiftlerimizi yönlendirerek, ortaya güzel bir konsept çıkartıyoruz. Her çiftin bütçesine uygun özel çalışmalar yapılmaktadır.

100 kişiden 1000 kişiye kadar olabilecek organizasyonları içerir.
Salon Süsleme
İkramlar
Gelin Masası
Havaii Fişek

Zeytinli Koru

  • Kalite
  • Güven
  • Memnuniyet
Düğün töreninizin sizin için taşıdığı önemin farkındayız.  Bu önemli günde mutluluğunuzu ve heyecanınızı paylaşırken, sizlere ve konuklarınıza unutulmaz bir tören yaşatabilmek için tecrübelerimizi hayalleriniz ile birleştirmekten memnuniyet duyacağız.
Sizler için hazırlamış olduğumuz organizasyon paketlerimiz hayalini kuruduğunuz masalın anlatıcısı olacak, size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatacak…